Dom Aktualności

Tajemnica kurkuminy: składniki zmniejszające wagę i środek antyoksydacyjny

Orzecznictwo
dobra jakość Proszek do polepszenia samców na sprzedaż
dobra jakość Proszek do polepszenia samców na sprzedaż
Opinie klientów
Doskonała obsługa klienta, szybka wysyłka.

—— Janet Street

To jest moje drugie zamówienie. Wysyłka jest superszybka, ale przede wszystkim komunikacja jest na najwyższym poziomie! Informuje i odpowiada na wszystkie pytania w odpowiednim czasie i zrozumieniu dworu. Od tego momentu będę składał regularne zamówienia. Happy From Florida USA

—— Holly Veres

Świetna firma, świetny produkt, świetna transakcja, bez problemów, 10/10.

—— Johnny Atman

Dobra obsługa

—— Asing Empeni

Firma jest niezawodna i elastyczna dla potrzeb klientów. Moja ocena wynosiłaby 5 na 5. Kolejną ważną kwestią do rozważenia jest to, że jest niezwykle profesjonalny w komunikacji i uzależniony

—— Arvind Sharma

Wysoka jakość, szybka dostawa, perfekcyjna obsługa posprzedażna, bardzo dobra współpraca. Zamówiliśmy wiele razy.

—— Ain Syahirah

Zamówiliśmy przedmioty wielokrotnie, takie jak jakość, szczególnie szybka dostawa. Dzięki!

—— Charles Yona

Darmowa próbka oferowana kilka razy zanim zamówiliśmy, bardzo dobre wsparcie, musimy zamawiać cały czas. Szczęśliwy!

—— Alexa

Dziękuję za cierpliwość za moją inną próbkę, niezmienną jakość i dobry wynik testu.

—— kyoungho Lee

Bardzo dobra komunikacja wszystkie problemy rozwiązane, zadowolony z mojego zakupu.

—— AQIM MARZUKI

To było dobre, ponieważ dobrze zapakowane 1 kg. Planujemy przeprowadzić badanie popytu raz w roku. Choć kwota jest niewielka, chciałbym podziękować od teraz każdego roku.

—— Onam Kwon

Im Online Czat teraz
firma Aktualności
Tajemnica kurkuminy: składniki zmniejszające wagę i środek antyoksydacyjny
Tajemnica kurkuminy: składniki zmniejszające wagę i środek antyoksydacyjny

Tajemnica kurkuminy: składniki zmniejszające wagę i środek antyoksydacyjny

Kurkumina jest żółtym pigmentem wyekstrahowanym z kłącza kurkumy, czyli kwaśnych polifenoli, a głównym łańcuchem jest nienasycona grupa alifatyczna i aromatyczna.

Jest powszechnie stosowany jako wskaźnik barwnika i kwasowo-zasadowy mięsa, ma działanie przeciwzapalne, przeciwutleniające i inne farmakologiczne.

Współczesne badania wykazały, że kurkumina może hamować reakcje zapalne, działanie przeciwutleniające i przeciw-reumatoidalne. "Główne farmakologiczne działanie kurkuminy to przeciwutleniacz, działanie przeciwzapalne, antykoagulant, obniżenie poziomu lipidów, oporność na miażdżycę, przeciwdziałanie starzeniu, eliminacja wolnych rodników i hamowanie wzrostu nowotworu" - donosi czasopismo VITRIOL VITY. W listopadzie 2006 roku czasopismo "artretyzm i reumatyzm" Stanów Zjednoczonych wskazało, że kurkumina może zapobiegać obrzękowi stawów, zapaleniu stawów, chorobom układu krążenia, nowotworom i innym czynnikom.

Kurkumę można przekształcić w idealną doustną kapsułkę odchudzającą

W badaniu opublikowanym w czasopiśmie "Biochemia żywienia" grupa południowokoreańskich naukowców zaproponowała po raz pierwszy, że kurkumina może indukować Browning z białych komórek tłuszczowych poprzez co najmniej cztery różne mechanizmy, według strony internetowej.


1. Potrafi wzmocnić "brązowy specyficzny dla tłuszczu gen" komórek tłuszczowych z zewnątrz i od wewnątrz, tak aby spowodować znaczące zmiany w strukturze i funkcji komórek.

2. Stymuluj produkcję nowych mitochondriów, zwiększając w ten sposób aktywność łańcucha transportu elektronów i promując utlenianie kwasów tłuszczowych. Generowanie mitochondriów jest szczególnie korzystne dla starczej degeneracji funkcji mięśni i mózgu, co może poprawić funkcjonowanie motoryczne i poprawić zaburzenia mitochondrialne.

3. Zwiększ poziomy białka "wrażliwej na hormony lipazy" i "fosforylowanej karboksylazy acetylocelowej", aby promować rozkład tłuszczu i hamować wytwarzanie tłuszczu.

4. Zwiększona aktywność AMPK. Aktywność AMPK jest głównym przełącznikiem komórkowego metabolizmu i promuje równowagę metaboliczną, podczas gdy osoby z nadwagą i otyłością mają tendencję do zachwiania równowagi metabolicznej.


Kurkumina jest również skutecznym środkiem przeciwzapalnym, ponieważ otyłość i jej "współistniejące choroby", takie jak cukrzyca i choroby sercowo-naczyniowe, są często związane z ciężkim stanem zapalnym, a jego zdolność do utraty wagi może być związana z jego naturalnymi właściwościami przeciwzapalnymi, naukowcy powiedziany.

Naturalny proszek kurkumina 95% - 98% z China Forest Like

Funkcje

  1. Poprawa krążenia krwi i leczenie braku miesiączki;
  2. Obniżanie poziomu lipidów, przeciwzapalne, żółciopędne, przeciwnowotworowe i przeciwutleniające;
  3. Leczenie kobiecego bolesnego miesiączkowania i braku miesiączki.

Aplikacje

  1. Kurkumina może być używana jako surowiec lekarski do zwalczania stanów zapalnych i regulujących menstruację, jest głównie stosowana w farmacji;
  2. Kurkumina może być stosowana jako produkt do regulacji menstruacji, jest głównie stosowana w przemyśle produktów zdrowotnych;
  3. Kurkumina może być stosowana jako pigmenty, dodatki do żywności przypraw, jest stosowana głównie w przemyśle kosmetycznym.

Więcej szczegółów można znaleźć na stronie www.plantbased-powder.com

Pub Czas : 2018-06-28 17:08:30 >> lista aktualności
Szczegóły kontaktu
Trading Co., Ltd.

Osoba kontaktowa: Ms. Iris Xu

Tel: +86 17791805739

Faks: 86-029-85291967

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)